خدمات با آب برای نماشویی با طناب

ساخت وبلاگ
چکیده : شستشوی ساختمان و نماهای داخلی و خارجی،شست و شوی سقف، تمیز کردن سطوح سطح بالا ، شستن گرد و غبار و جمع... با عنوان : خدمات با آب برای نماشویی با طناب بخوانید :

شستشوی ساختمان و نماهای داخلی و خارجی،شست و شوی سقف، تمیز کردن سطوح سطح بالا ، شستن گرد و غبار و جمع کردن ان، نظافت تهویه و شستشوی پوشش و رویه ی ساختمان و برج ها، تمیز کردن ساختمان کامل واترجت / فشار سه فاز اب وشستشوی  انبار و دسته بندی کردن اجزای نما با طناب از کارهای نظافتی در ارتفاع  هستند.

خدمات ساختمانی ما نیز با طناب انجام میشود که نمونه هایی مانند:

پیچ و رولپلاک کردن سنگ نما و محکم سازی سنگ های در حال ریزش به وسیله پیچ و رول پلاک نما، نقاشی  با طناب و سایر بخش های تخصصی ارائه می دهیم , که در آن حفظ سطح بالایی از کارایی و ضمانت کار ضروری است.

 ما با بالاترین استانداردها کار می کنیم و می توانیم گزارش های بسیار بالایی از اطلاعات کم و زیاد برای پروژه های تکنسین خود ارائه دهیم.

شستشوی نما با طناب

ما می توانیم به شما در جلوگیری از خسارات ناشی از ریزش سنگ،کثیفی نمای ساختمان بر اثر گرد و غبار و باقی مانده در محیط شما کمک کنیم و خطر این الودگی را روی ساختمان خود کاهش دهید.

کارهای  تخصصی ما مناسب ترین راه حل است، به معنای واقعی کلمه.در صورت ممکن، ما همچنین می توانیم خدمات خود را در زمان های کم ارائه دهیم، به طور میانگین اگر باداربست ۵روز طول میکشد نماشویی با طناب و بدون داربست در ۲روز پروژه را به اتمام میرسانیم.

خدمات ما

پیچ و رولپلاک نما،شستشوی نما،نورپردازی ساختمان،نماشویی سطح روی نما،کار در ارتفاع،نقاشی نما بدون داربست،پیچ و رولپلاک نما بدون داربست،شستشوی نما بدون داربست،شستشوی نما با طناب،با راپل

 نماشویی با طناب  به دلیل اینکه بسیار حساس است باید از مواد و دستمال های خوب ماند دستمال جادویی که برای پاک کردن لکه های چربی بسیار مناسب میباشد برای پاک کردن شیشه از ابر و طی استفاده میشود.به طوری که اول ابر راکشیده روی شیشه و پشت بند ان طی روی شیشه کشیده میشود و باعث از بین رفتن خاک روی شیشه میشود در شستشوی نماھایی که از سنگ تشکیل شده است باید دقت داشت که سنگ لق نباشد چون ممکن است سنگ شل باشد و باعث ریزش ان روی سر شما بشود.در بیشتر نماھاما دیدیم که طرف برای شستشوی نمای ساختمان سنگی خود درخواست شستشوداده است ولی خود ھم نمیدانست که نمای سنگ خود بسیار لق شده است و با شستن واب زدن ما .سنگ ھا یک به یک ریزش خواهد کرد برای کار درست و حسابی حتما قبل از نماشویی سنگ ھا را پیچ و رولپلاک کنیم تا از خطر ھا جلوگیری کنیم.اما بتونه ی روی پیچ و رولپلاک سنگ نما راباید بدانید که بعد از شستشوی نما باید انجام داد چون باعث ریزش بتونھمیشود.واتر جت ما بسیار قوی و بسیار خطر ناک است

...
نویسنده : مبنا بازدید : 6 تاريخ : سه شنبه 17 بهمن 1396 ساعت: 16:11